МЕНЮ
Количка

Кренвирши Деликатес Житница -цената е за 500 гр.

Кренвирши Деликатес Житница -цената е за 500 гр.
Кренвирши Деликатес Житница -цената е за 500 гр.
3.50 лв.
  • Код: 5547
  • Тегло: 0.500 кг.

Цената  е за 500гр.


Напишете мнение

Забележка: HTML не се поддържа!
Лош Добър
Тест за сигурност