МЕНЮ
Количка

Кроасан 7 days лешник и какао 92гр.

Кроасан 7 days лешник и какао 92гр.
Кроасан 7 days лешник и какао 92гр.
1.29 лв.
  • Код: 5201360585816
Кроасан с лешников..

Кроасан с лешников крем

Напишете мнение

Забележка: HTML не се поддържа!
Лош Добър
Тест за сигурност
Кроасан с лешников..

Кроасан с лешников крем

Напишете мнение

Забележка: HTML не се поддържа!
Лош Добър
Тест за сигурност