МЕНЮ
Количка

Млечнокисел десерт Мус Fantasia ягода 125гр.

Млечнокисел десерт Мус Fantasia ягода 125гр.
Не е наличен
Млечнокисел десерт Мус Fantasia ягода 125гр.
2.19 лв.
Цена за 1 бр.
  • Код: 8595002109797

Напишете мнение

Забележка: HTML не се поддържа!
Лош Добър
Тест за сигурност

Напишете мнение

Забележка: HTML не се поддържа!
Лош Добър
Тест за сигурност