МЕНЮ
Количка

Протеинови тарали с мак и сусам Dr.Keskin 80гр.

Протеинови тарали с мак и сусам Dr.Keskin 80гр.
Протеинови тарали с мак и сусам Dr.Keskin 80гр.
3.99 лв.
Цена за 1 бр.
  • Код: 3800202282115

Протеинови тарали с мак и сусам

Съставки: Кокосова мазнина, оризово брашно, нахутено брашно, царевично нишесте, препечено брашно от лупина, ензимно брашно от лупина, соево брашно, растителни протеини (5%) (брашно от лупина, концентрат, оризов протеин), сусамено семе (1,2%), маково семе (1,2%), цитрусови фибри, набухвател: бакпулвер, хималайски солни кристали, декстроза. Без глутен.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се поддържа!
Лош Добър
Тест за сигурност

Протеинови тарали с мак и сусам

Съставки: Кокосова мазнина, оризово брашно, нахутено брашно, царевично нишесте, препечено брашно от лупина, ензимно брашно от лупина, соево брашно, растителни протеини (5%) (брашно от лупина, концентрат, оризов протеин), сусамено семе (1,2%), маково семе (1,2%), цитрусови фибри, набухвател: бакпулвер, хималайски солни кристали, декстроза. Без глутен.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се поддържа!
Лош Добър
Тест за сигурност